Struktura

Kierownictwo:

 

Joanna Kazimierska

Dyrektor Stacji Muzeum

 

Sekretariat:

tel. +48 22 620 04 80 wew. 101
e-mail: sekretariat@stacjamuzeum.pl

 

 

Walentyna Rakiel-Czarnecka

Z-ca Dyrektora Stacji Muzeum

 

tel. +48 22 620 04 80 wew. 109
e-mail: walentyna.rakiel@stacjamuzeum.pl 

 

 

Radosław Konieczny

Z-ca Dyrektora, Kierownik Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie - filii Stacji Muzeum

 

Sekretariat:

tel. +48 46 862 59 76
e-mail: biuro@stacjamuzeum.pl

 

 

Ewa Wiśniewska

Główny Księgowy

 

tel. +48 22 620 04 80 wew. 110

e-mail: ewa.wisniewska@stacjamuzeum.pl

 

 

Bożena Żelazowska

Pełnomocnik 

 

tel. +48 22 620 04 80 wew. 115

e-mail: bozena.zelazowska@stacjamuzeum.pl

 

 

 

Działy:

 

 

Dział Ekonomiczno-Finansowy

tel. +48 22 620 04 80 wew. 110

e-mail: ksiegowosc@stacjamuzeum.pl

 

 

Dział Administracji

tel. +48 22 620 04 80 wew. 116

e-mail: administracja@stacjamuzeum.pl

 

Kierownik: Zbigniew Najs

e-mail: zbigniew.najs@stacjamuzeum.pl

 

 

Dział Konserwacyjno-Techniczny

tel. +48 22 620 04 80 wew. 104

e-mail: techniczny@stacjamuzeum.pl

 

Kierownik: Adam Gerstmann

e-mail: techniczny@stacjamuzeum.pl

 

 

Dział Inwentarzy

tel. +48 22 620 04 80 wew. 108

e-mail: inwentarze@stacjamuzeum.pl

 

Adiunkt - Główny Inwentaryzator - Kierownik: Anna Kozelska

e-mail: anna.kozelska@stacjamuzeum.pl

 

 

Dział Edukacji

tel. +48 22 620 04 80 wew. 106

e-mail: edukacja@stacjamuzeum.pl

 

Adiunkt - Kierownik: Magdalena Sowińska

e-mail: magdalena.sowinska@stacjamuzeum.pl

 

Zastępca kierownika: Marta Piekarska

e-mail: marta.piekarska@stacjamuzeum.pl

 

 

Dział Promocji i Marketingu

tel. +48 22 620 04 80 wew. 112

e-mail: promocja@stacjamuzeum.pl

 

Kierownik: Mikołaj Królikowski

e-mail: mikolaj.krolikowski@stacjamuzeum.pl

 

 

Dział Ekspozycji i Wystaw Czasowych

tel. +48 22 620 04 80 wew. 121

e-mail: wystawa@stacjamuzeum.pl

 

p.o. Kierownika: Beata Młynarska

e-mail: beata.mlynarska@stacjamuzeum.pl

 

 

Biblioteka

tel. +48 22 620 04 80 wew. 118 lub 106

e-mail: biblioteka@stacjamuzeum.pl

 

 

 

Samodzielne stanowiska:

 

Samodzielne Stanowisko ds. Osobowych

Ewelina Matuszewska

tel. + 48 22 620 04 80 wew. 117

e-mail: ewelina.matuszewska@stacjamuzeum.pl lub kadry@stacjamuzeum.pl

 

 

Samodzielne Stanowisko ds. Zamówień Publicznych

Aldona Rusiniak

tel. + 48 22 620 04 80 wew. 101

e-mail: aldona.rusiniak@stacjamuzeum.pl

 

 

Administrator Bezpieczeństwa Informacji (ABI)

Ewelina Matuszewska

tel. + 48 22 620 04 80 wew. 117

e-mail: ewelina.matuszewska@stacjamuzeum.pl

 

 

Samodzielne Stanowisko ds. Kontroli Zarządczej

Mikołaj Królikowski

tel. + 48 22 620 04 80 wew. 112

e-mail: mikolaj.krolikowski@stacjamuzeum.pl

 

 

Samodzielne Stanowisko ds. BHP i Ochrony Przeciwpożarowej

 

 

Samodzielne Stanowisko ds. Obronnych i Informacji Niejawnych

 

 

Radca prawny

 

 

Administrator Systemów Informatycznych (ASI)