16.10.2020
UWAGA! W związku z najnowszymi informacjami dotyczącymi sytuacji epidemiologicznej, zmuszeni jesteśmy odwołać niedzielne zwiedzanie Dworca Centralnego! Klub młodych miłośników kolei będzie mógł spotkać się na Dworcu Centralnym po odwołaniu strefy czerwonej. O nowym terminie spotkania oczywiście poinformujemy!

Stacja Muzeum i Fundacja Grupy PKP serdecznie zapraszają małych miłośników kolei z klubów: "Ciuchciaki" i "Parowozik" na zwiedzanie Dworca Centralnego w Warszawie. Zwiedzanie poprowadzi Pan Łukasz Derylak - przewodnik i sympatyk starej kolei.

Niestety ze względu na oficjalne obostrzenia zmieniły się zasady zwiedzania . Grupy mogą liczyć maksymalnie 10 osób, stąd rozłożyliśmy nasze zwiedzanie na trzy tury. Każda grupa może liczyć maksymalnie 10 osób. Jeśli podtrzymują państwo chęć uczestnictwa w zajęciach prosimy o zgłoszenie się według poniższego planu. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Za niedogodności przepraszamy.

Zwiedzanie odbędzie się w trzech grupach:

10:00-10:30 – najmłodsi miłośnicy kolei, klub Ciuchciaki 3-6 lat
10:45-11:15 – grupa mieszana wiekowo
11:30-12:00 – grupa młodych miłośników kolei, klub Parowozik 7-13 lat

Każda grupa zbiera się przy stanowisku Informacji w hali głównej Dworca Centralnego. Zwiedzamy halę, perony i Dworzec Śródmieście, przy wyjściu z którego kończymy.

Na zwiedzanie obowiązują zapisy:
Dział Naukowo-Popularyzatorski

Liczba miejsc ograniczona. Zwiedzanie jest bezpłatne.

Osoby chcące zapisać swoje dzieci do klubów: "Ciuchciaki" i "Parowozik" prosimy o kontakt: tel. +48 22 620 04 80 wew. 106 lub
e-mail: edukacja@stacjamuzeum.pl po wcześniejszym zapoznaniu się z regulaminami, zamieszczonymi na naszej stronie internetowej.

Centralny