Ciasteczka! Uwaga! Używamy ciasteczek. Korzystanie ze strony stacjamuzeum.pl oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka Prywatności

Ok, zamknij
Sztandar Związku Drużyn Konduktorskich Rzeczypospolitej Polskiej (Koło Wilno) z 1929 r. Ze zbiorów Stacji Muzeum (MUZ/V/31)Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wniosek naszej koleżanki Dominiki Leszczyńskiej w sprawie wydania książki pt. "Kolejarze z Wileńszczyzny", złożony w ramach naboru do Programu Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu "Literatura 2021", uzyskał 78,5/100 pkt. Jest to równoznaczne z przyznaniem dofinansowania na realizację projektu już przy pierwszym podejściu.
Pierwsza informacja prasowa nt. projektu, wraz z apelem o dzielenie się pamiątkami, która ukazała się na łamach tygodnika "Wspólnota Radzyńska" (2 III 2021). Pierwsza informacja prasowa nt. projektu, wraz z apelem o dzielenie się pamiątkami, na łamach miesięcznika „Głos Maszynisty” (nr 5/2021) Druga informacja prasowa nt. projektu, wraz z apelem o dzielenie się pamiątkami, na łamach miesięcznika „Głos Maszynisty” (nr 6/2021) Pierwsza informacja prasowa nt. projektu, wraz z apelem o dzielenie się pamiątkami, na łamach miesięcznika Kolei Mazowieckich „Moja Kolej” (nr 5/2021)

Stacja Muzeum
ul. Towarowa 3
00-811 Warszawa
tel. +48 22 620 04 80 w. 123
e-mail: dominika.leszczynska@stacjamuzeum.pl lub historia@stacjamuzeum.pl

Sztandar Związku Drużyn Konduktorskich Rzeczypospolitej Polskiej Koło Wilno, 1929, zbiory Stacji Muzeum (nr inwentarzowy: MUZ/V/31)