14.11.2021

Zapraszamy do Stacji Muzeum na wyjątkowe spotkanie z kolejami kresowymi. 18 listopada o godz. 18.30 w Sali Lustrzanej i Galerii Wagon odbędzie się długo wyczekiwana promocja reportażu Dominiki Leszczyńskiej pt. Kolejarze z Wileńszczyzny oraz towarzyszącego mu Portretu Zbiorowego Kolejarza Kresowego. Wydarzenie uświetni obecność krewnych bohaterów książki oraz innych rodzin kresowych.

Na ten wieczór przygotowaliśmy dla Państwa szereg niespodzianek.

Zadanie pn. „Wydanie drukiem książki (reportażu historycznego) Dominiki Leszczyńskiej pt. Kolejarze z Wileńszczyzny” zostało dofinansowane ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Dział Inwentarzy
Dominika Leszczyńska