31.08.2020
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie literackim pt. „Wiersz z podróży koleją”. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych klas I-VIII, szkół ponadpodstawowych oraz osób dorosłych powyżej 18 roku życia.

Pokaż światu swój talent i weź udział w konkursie. Chcemy Was zainspirować do twórczych przemyśleń, które przelejecie na papier, a dokładnie na bilet kolejowy z waszej podróży. Prosimy, aby bilet, na którym napiszecie wiersz został zeskanowany lub przesłany do nas w formie zdjęcia.

Na Wasze prace czekamy do 20 września.

Nagrodami w konkursie są bilety wstępu do Stacji Muzeum oraz bilety na symulator jazdy EU07. Dokładne informacje na temat odbioru nagrody znajdują się w Regulaminie. W przypadku małoletnich bilety wstępu dotyczą dziecka wraz z opiekunem.

Szczegóły konkursu znajdziecie w Regulaminie poniżej.

Dział Naukowo-Popularyzatorski
tel. 22 620 04 80 wew. 107 lub 118