09.10.2020
Stacja Muzeum ogłasza rodzinny konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejsze drzewo genealogiczne”.

Celem konkursu jest:
- wzbudzenie zainteresowania historią własnej rodziny jako dziedzictwem niematerialnym
- popularyzacja wiedzy na temat archiwów i przechowywanych w nich materiałach archiwalnych,
- kształtowanie poczucia estetyki,
- pobudzenie i rozwój inwencji twórczej uczestników.

Zadaniem uczestników konkursu jest przedstawienie historii swojej rodziny w graficznej formie drzewa genealogicznego, minimum czteropokoleniowego, dowolną techniką plastyczną.

Na prace konkursowe czekamy do 15 listopada br.

Nagrodami w konkursie będą 4 bilety wstępu do Stacji Muzeum w Warszawie oraz na jazdę symulatorem lokomotywy EU07.

Dodatkowe informacje:
Dział Naukowo-Popularyzatorski

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu.

Przybory plastyczne