Drugie "Mikołajki z wąskotorówką" - 3 grudnia 2016 r.

Serdecznie zapraszamy 3 grudnia 2016 r. na drugą już edycję „Mikołajek z wąskotorówką”. Tak jak w ubiegłym roku, pragniemy zaprosić młodszych i starszych na specjalny przejazd ze Świętym Mikołajem.

 

Impreza rozpocznie się o godz. 13.00 od zwiedzenia z przewodnikiem muzealnego skansenu. O godz. 14.00 pociąg Retro wyruszy na specjalny przejazd na trasie Sochaczew Wąskotorowy – Sochaczew Chodaków – Sochaczew Wąskotorowy. Wyjątkowo tego dnia bilety wstępu do muzeum oraz na przejazd kolejką dla dzieci do lat 7 będą bezpłatne.

 

Po powrocie do muzeum przeniesiemy się do Centrum Edukacyjno-Turystycznego przy ul. Licealnej, gdzie o godz. 15:00 w sali edukacyjnej rozpocznie się spotkanie ze Świętym Mikołajem. Od tego momentu będzie obowiązywał bezpłatny wstęp na teren Centrum bez ograniczeń wiekowych, dlatego zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby spotkać się z naszym wyjątkowym gościem, który już przygotowuje upominki dla najmłodszych. W programie przewidziano ponadto świąteczny pokaz filmów kolejowych oraz wiele ciekawych gier i zabaw.

 

Wstęp do muzeum oraz bilet na przejazd pociągiem Retro (ilość miejsc ograniczona):

  • dzieci do lat 7: bezpłatnie,
  • dzieci i młodzież szkolna (za okazaniem legitymacji szkolnej): 9 zł,
  • dorośli: 12 zł,
  • wstęp na teren Centrum Edukacyjno-Turystycznego od godz. 15:00: bezpłatny.

Bilety na mikołajkowy przejazd pociągiem Retro można zamawiać pod numerem tel. (46) 862-59-75 lub mailowo na adres rezerwacja@stacjamuzeum.pl, jak również nabyć w naszej kasie przy ul. Towarowej 7 w Sochaczewie od wtorku do niedzieli w godz. 9:00–15:30.

 

Patronat medialny: e-Sochaczew.pl, e-Sochaczew.pl EXTRA, Echo Powiatu, Radio Sochaczew.

fot. Małgorzata Kazur