Konferencja pt. "Promocja historii kolejnictwa" - 3-4.12.2018

Stacja Muzeum zaprasza na konferencję pt. „Promocja historii kolejnictwa”, która odbędzie się w dniach 3-4 grudnia 2018 r. w Stacji Muzeum w Warszawie oraz Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie.

 

W programie – prelekcje dotyczące potencjału placówek muzealnych w Warszawie i Sochaczewie, zwiedzanie ekspozycji, inscenizacja rekonstrukcyjna oraz wycieczka pociągiem Retro. Szczegóły znajdują się w załączonym programie.

 

4 grudnia organizator zapewnia transport z siedziby Stacji Muzeum w Warszawie do Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie i z powrotem. Istnieje możliwość udziału dwóch różnych osób z danej firmy/placówki/instytucji wg zasady: jedna osoba pierwszego dnia, druga – drugiego.

 

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego, wraz z klauzulą RODO, na adres promocja@stacjamuzeum.pl do dnia 28 listopada 2018 r. do godz. 16:00. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 22 620 04 80 wew. 112 lub 107.

 

Udział w szkoleniu jest nieodpłatny.

 

Konferencja jest dofinansowana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego w formie dotacji celowej na realizację projektu pn. „Promocja historii kolejnictwa”.

 

Konferencji towarzyszy wydawnictwo pt. "Dzieje Muzeum Kolejnictwa/Stacji Muzeum w latach 1927-2018".

 


Do pobrania: