Konkurs fotograficzny pt. "Stacja Miłość" - 14 lutego 2017 r.

W dniu 14 lutego Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie organizuje konkurs fotograficzny "Stacja Miłość" na najlepsze zdjęcie wykonane na terenie Stacji Muzeum w tym dniu.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy:

1. Zrobić ciekawe zdjęcia podczas wydarzenia „Stacja  Miłość” w dniu 14 lutego w godzinach otwarcia Muzeum, czyli od godz. 9:00 do godz. 16:00.

2. Do 14 lutego  2017 r. do  godziny 18:00 zamieścić zdjęcia (każdy uczestnik może zgłosić do udziału w konkursie więcej niż jedno zdjęcie) na tablicy profilu facebookowym Muzeum Kolei Wąskotorowej, w opisie zdjęć umieszczając słowo „konkurs“ oraz 3 hasztagi: #stacjamuzeum, #stacjamiłość i #stacjasochaczew.

 

Wśród zamieszczonych zdjęć organizator wybierze 5 najlepszych, spełniających powyższe warunki, kierując się walorami artystycznymi oraz zgodnością zgłoszonych zdjęć z tematyką konkursu.

 

Wyniku konkursu ogłoszone zostaną w dniu 15 lutego 2017 roku o godzinie 12:00 poprzez opublikowanie przez organizatora na profilu facebookowym Muzeum Kolei Wąskotorowej 5 zwycięskich zdjęć.

 

Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranej oraz o sposobie odbioru nagrody.

 

Nagrody dla zwycięzców konkurs fotograficznego pt. "Stacja Miłość" organizowanego przez Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie:

1 miejsce: zestaw Stacyjkowo wspinaczka Koko oraz upominki z logo Stacji Muzeum;

2 miejsce: zestaw Stacyjkowo do rozbudowania oraz upominki z logo Stacji Muzeum;

3 miejsce: kolejka z serii Stacyjkowo oraz upominki z logo Stacji Muzeum;

4 miejsce: Długopis Parker oraz upominki z logo Stacji Muzeum;

5 miejsce: 1 zestaw nagród pocieszenia z logo Stacji Muzeum.


Do pobrania: