Pociąg Retro na Inaugurację Ferii!

Dla dzieci i młodzieży mamy dobre wieści. Rozpoczynają się ferie zimowe w Muzeum Kolei Wąskotorowej! Czas zimowej przerwy od nauki jest w naszej placówce wypełniony ciekawymi i różnorodnymi propozycjami w ramach programu "Ferii z wąskotorówką 2020". Muzealne ferie zaczynamy wyjątkowo wcześnie, gdyż już w najbliższą sobotę, 11 stycznia br. o godzinie 13.00 zapraszamy w nasze podwoje na specjalnie przygotowane wydarzenie pn. "Inauguracja ferii z wąskotorówką 2020", które oficjalnie rozpocznie zimową przerwę w zajęciach lekcyjnych dla dzieci i młodzieży z różnych regionów kraju.

 

Tego dnia wszyscy, którzy odwiedzą naszą jednostkę, skorzystają z bezpłatnego biletu wstępu, a także możliwości bezpłatnego zwiedzania muzealnego skansenu z przewodnikiem. Punktem kulminacyjnym programu będzie pierwszy w tym roku zimowy przejazd pociągiem Retro na trasie Sochaczew Wąskotorowy (muzeum) – Sochaczew Chodaków – Sochaczew Wąskotorowy.

 

Bilety na pociąg można zamawiać w godzinach 9:00–16:30, dzwoniąc pod numer telefonu +48 46 862 59 75, pisząc e-mail na adres rezerwacja@stacjamuzeum.pl (ceny biletów poniżej) lub nabyć osobiście w muzealnej kasie przy ul. Licealnej 18 w Sochaczewie. W przypadku nieodebrania wcześniej zamówionych biletów do godziny 12:00 w dniu wydarzenia rezerwacja będzie anulowana. Liczba miejscówek w muzealnym pociągu jest ograniczona.

 

Na zakończenie imprezy przewidzieliśmy ognisko w muzealnym skansenie, na którym będzie można upiec przyniesioną przez siebie kiełbaskę, a następnie zjeść ją ze smakiem w specjalnie na tę okazję udostępnionym wagonie barowym.

 

Serdecznie zapraszamy!