Symulator lokomotywy EU07 w Stacji Muzeum - 28 lipca

28 lipca br. uruchamiamy symulator lokomotywy EU07. Symulator będzie czynny wg harmonogramu:

 

środy: 24.04; 29.05; 26.06; 31.07; 28.08; 25.09; 30.10; 27.11.

soboty: 06.04; 04.05; 15.06; 06.07; 03.08; 07.09; 05.10; 07.12,

 

oraz w następujących godzinach:

 

10:30; 10:45; 11:00; 11:15; 11:30; 11:45; 12:00; 12:15; 12:30; (12:45 – 13:30 przerwa techniczna); 13:30; 13:45; 14:00; 14:15; 14:30; 14:45; 15:00 15:15; 15:30; (15:45 –16:15 przerwa techniczna); 16:15; 16:30; 16:45; 17:00; 17:15; 17:30.

 

Koszt biletu wynosi 12 zł plus bilet wstępu do Stacji Muzeum (cennik: https://stacjamuzeum.pl/pl.bilety.html)

Bilety można zakupić w przedsprzedaży poprzez link poniżej lub w dniu otwarcia w kasie Stacji Muzeum.

 

Kliknij aby kupić ONLINE bilet na jazdę Symulatorem EU07.

 

Czas jazdy wynosi 15 min. Istnieje możliwość przedłużenia jazdy poprzez zakup dwóch biletów oraz o następujących godzinach (np. 10:30 i 10:45, wówczas czas jazdy wyniesie 30 min, a koszt 24 zł plus bilet wstępu do Stacji Muzeum).

 

Ograniczenia wiekowe: zapraszamy dzieci od 7 lat. 

 

UWAGA! Symulator jest dostosowany do obsługi przez osoby niepełnosprawne ruchowo (na wózku inwalidzkim).