10.02.2022

Podczas ferii zimowych zapraszamy na warsztaty edukacyjne pt. „Zima na Głównym”. Tematem tegorocznych zajęć będzie historia kolei linowych, która została przedstawiona na wystawie czasowej pt. „Stacja Zakopane. Z mroku dolin ku słońcu szczytów”. Wystawa powstała z okazji 85. rocznicy otwarcia kolei linowej na Kasprowy Wierch w Zakopanem. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się wielu ciekawostek dotyczących górskiej fauny i flory, poznają zjawiska pogodowe panujące w górach oraz dowiedzą się jak wygląda dzień pracownika kolei linowych.

Zajęcia dla dzieci z Klubu Najmłodszego Miłośnika Stacji Muzeum CIUCHCIAKI (3 – 6 lat) odbędą się o godzinie 10, dnia 12 lutego 2022 r.

Zajęcia dla dzieci z Klubu Miłośnika Stacji Muzeum PAROWOZIK (7 – 13 lat) odbędą się o godzinie 12, dnia 12 lutego 2022 r.

Na zajęcia obowiązują zapisy do dnia 11 lutego do godz.12:00 oraz bilet wstępu do Stacji Muzeum

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zabierzcie ze sobą swoje legitymacje.

Dział Naukowo-Popularyzatorski

Ferie 2022 Zima na głównym