Ciasteczka! Uwaga! Używamy ciasteczek. Korzystanie ze strony stacjamuzeum.pl oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka Prywatności

Ok, zamknij
25.11.2021

Zapraszamy serdecznie na uroczystość rozdania nagród w IV Ogólnopolskim Konkursie Malarskim „Tu była Droga Żelazna Petersbursko-Warszawska”, która odbędzie się 25 listopada br. w Sali Wystaw Czasowych Stacji Muzeum. Początek o godz. 13:00. Wstęp wolny.


IV Ogólnopolski Konkurs Malarski „Tu była Droga Żelazna Petersbursko-Warszawska” został zorganizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Krzewienia Sportu, Turystyki i Kultury „Kolejarz”. Jego celem było podkreślenie piękna historycznych obiektów architektury i infrastruktury kolejowej na terenach Polski, ze szczególnym uwzględnieniem dawnej Drogi Żelaznej Petersbursko-Warszawskiej.


Ogłoszenie konkursu miało miejsce dnia 31 marca br. Prace konkursowe przyjmowane były w Stacja Muzeum do dnia 15 sierpnia br. Ogłoszenie wyników konkursu właśnie odbędzie się dnia 25 listopada br.


Organizatorzy konkursu przyznają nagrody za zdobycie I, II i III miejsca.


Ze względu na panujący reżim sanitarny uczestnicy i goście są proszeni o zakładanie maseczek  w pomieszczeniach oraz przestrzeganie zachowania dystansu.


Dział Ekspozycji i Wystaw Czasowych
tel. +48 22 620 04 80 wew. 107
e-mail: wystawa@stacjamuzeum.pl