25.11.2021

Zapraszamy serdecznie na uroczystość rozdania nagród w IV Ogólnopolskim Konkursie Malarskim „Tu była Droga Żelazna Petersbursko-Warszawska”, która odbędzie się 25 listopada br. w Sali Wystaw Czasowych Stacji Muzeum. Początek o godz. 13:00. Wstęp wolny.

IV Ogólnopolski Konkurs Malarski „Tu była Droga Żelazna Petersbursko-Warszawska” został zorganizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Krzewienia Sportu, Turystyki i Kultury „Kolejarz”. Jego celem było podkreślenie piękna historycznych obiektów architektury i infrastruktury kolejowej na terenach Polski, ze szczególnym uwzględnieniem dawnej Drogi Żelaznej Petersbursko-Warszawskiej.

Ogłoszenie konkursu miało miejsce dnia 31 marca br. Prace konkursowe przyjmowane były w Stacja Muzeum do dnia 15 sierpnia br. Ogłoszenie wyników konkursu właśnie odbędzie się dnia 25 listopada br.

Organizatorzy konkursu przyznają nagrody za zdobycie I, II i III miejsca.

Ze względu na panujący reżim sanitarny uczestnicy i goście są proszeni o zakładanie maseczek  w pomieszczeniach oraz przestrzeganie zachowania dystansu.

Dział Ekspozycji i Wystaw Czasowych
e-mail: wystawa@stacjamuzeum.pl