26.09.2021

Serdecznie zapraszamy na drugą giełdę ogólnomodelarską organizowaną w Stacji Muzeum.

Giełda jest wspaniałą okazją nie tylko do dokonania zakupów w korzystnych cenach, ale także do spotkań i rozmów z prawdziwymi pasjonatami modelarstwa – nie tylko kolejowego czy samochodowego jak dotychczas ale też lotniczego, figurkowego, kołowego …

Giełda odbędzie się w Sali Lustrzanej oraz na peronie Stacji Muzeum w godz. 10:00-14:00.

Zapraszamy wszystkich, ponieważ tego dnia wstęp do Stacji Muzeum wynosi tylko 7 zł. Dzieci do lat 7 mają wstęp bezpłatny.

Przed wejściem do Muzeum prosimy o dezynfekcję rąk (płyn znajdziecie Państwo przy wejściu do Muzeum oraz przy kasie biletowej), prosimy również pamiętać o zakryciu ust oraz nosa maseczką ochronną w pomieszczeniach.

Kolejna giełda tym razem o tematyce kolejowej planowana jest na dzień 10.10.2021 r.

Kontakt dla wystawców:
Dział Promocji i Marketingu