Ciasteczka! Uwaga! Używamy ciasteczek. Korzystanie ze strony stacjamuzeum.pl oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka Prywatności

Ok, zamknij
07.11.2021

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 9-14 lat, które interesują się koleją i potrafią samodzielnie obsługiwać komputer na warsztaty modelowania kolejowego 3D, organizowane przez Stowarzyszenie Edukacja dla Rozwoju Kolei oraz Stację Muzeum.

 

Uczestnicy warsztatów, pod okiem doświadczonych edukatorów, nauczą się modelowania 3D pociągów i obiektów kolejowych w popularnym programie Blender. Będą mogły stworzyć m.in. własny model lokomotywy, torów i dworca.

 

Zajęcia odbywają się w Stacji Muzeum w następujących terminach: 7 listopada, 14 listopada i 28 listopada br. w godz. 11:30-13:30. W związku z tym, że spotkania są ze sobą ściśle powiązane uprzejmie prosimy o zgłaszanie się osób, które będą mogły być na wszystkich zajęciach. Opuszczenie jednych zajęć będzie skutkowało skreśleniem z listy uczestników.

 

Warsztaty są BEZPŁATNE.

 

Obowiązują zapisy mailowe pod adresem: edukacja@stacjamuzeum.pl. W tytule prosimy wpisać „Warsztaty modelarskie 3D”. Zapisy trwają do 4 listopada lub do wyczerpania miejsc.

 

Każdy z uczestników, który ukończy warsztaty otrzyma stosowny certyfikat.

 

Zapraszamy też na stronę Stowarzyszenia Edukacja dla Rozwoju Kolei: www.kolejnaciebie.pl