01.03.2020
Zapraszamy serdecznie naszych klubowiczów na zajęcia w niedzielę 1 marca 2020 r.

Na najbliższym spotkaniu poznamy bliżej historię polskich pociągów pancernych. Poznamy ich historię, przeznaczenie i możliwości. Jeśli ktoś z Was posiada zdjęcia, informacje lub ciekawostki na ten temat to prosimy zabierzcie je ze sobą aby móc w gronie kolegów podzielić się zdobytymi informacjami. Serdecznie zapraszamy!

Zabierzcie proszę ze sobą swoje segregatory, które otrzymaliście. Jesteśmy przekonani, że będziemy się razem wspaniale bawić poznając historię wyjątkowych pociągów, pancernych i opancerzonych, dzieląc się pasją w towarzystwie miłośników kolei w Stacji Muzeum.

Serdecznie zapraszamy!

Dział Naukowo-Popularyzatorski