21.11.2021

W niedzielę 21 listopada zapraszamy na spotkania klubów miłośników Stacji Muzeum: „Ciuchciaki” i „Parowozik”.

• Ciuchciaki (dzieci w wieku 3-6 lat) – godzina 10:00
  • Parowozik (dzieci w wieku 7-12 lat) – godzina 11:30

Z okazji przypadającego 25 listopada Dnia Kolejarza, podczas spotkania Klubu Małego Miłośnika Stacji Muzeum „Parowozik”, gościć będziemy członków Stowarzyszenia Edukacja dla Rozwoju Kolei, którzy opowiedzą o zawodach kolejowych oraz poinformują, jak rozpocząć swoją przygodę z zawodem kolejarza. Uczestnicy dowiedzą się w jakich szkołach uczą się przyszli pracownicy kolei oraz jak przekuć swoją pasję w interesującą pracę. Na koniec odbędzie się konkurs wiedzy kolejowej z nagrodami.

Obowiązują zapisy! (Dział Naukowo-Popularyzatorski tel. +48 22 620 04 80 wew. 106 lub e-mail: edukacja@stacjamuzeum.pl)

Nie zapomnijcie zabrać swoich legitymacji! Serdecznie zapraszamy!

Uczestników zajęć i ich opiekunów obowiązuje bilet wstępu do muzeum.

Dział Naukowo-Popularyzatorski
tel. +48 22 620 04 80 wew. 106 lub 118