14.06.2020

Stacja Muzeum oraz Stowarzyszenie Edukacja dla Rozwoju Kolei zapraszają w niedzielę 14 czerwca na zajęcia edukacyjne z okazji 175. rocznicy otwarcia Drogi Żelaznej Warszawsko-Wiedeńskiej. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się, jak powstała ta pierwsza na ziemiach polskich linia kolejowa, jakie spełniała funkcje i jak stała się początkiem rozwoju polskiego kolejnictwa.

Na zajęcia obowiązują zapisy mailowe: edukacja@stacjamuzeum.pl oraz bilet wstępu do Stacji Muzeum w cenie 6 zł (dzieci do lat 7 mają wstęp wolny).

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zajęcia rozpoczną się dla dzieci młodszych (3-6 lat) o godz.10:00 i 11:00, a dla dzieci starszych (7-13 lat) o godz.12:00 i 13:00

Dział Naukowo-Popularyzatorski