14.12.2021

W dniach 11-12 grudnia odbył się „Świąteczny weekend w Stacji Muzeum”. Głównym punktem wydarzenia były warsztaty wykonywania ozdób świątecznych. Na zajęciach można było wykonać samodzielnie m.in. choinki, bombki, zakładki, kartki pocztowe i łańcuchy z gotowych, drewnianych elementów. Warsztaty zostały zorganizowane przy współpracy ze sklepem artystyczno-rękodzielniczym DeQro.

Kolejną atrakcją było spotkanie ze Świętym Mikołajem, który chętnie pozował do zdjęć z najmłodszymi.

Miłośnicy miniaturowej kolei mogli zrobić świąteczne zakupy na giełdzie modeli kolejowych, która odbywała się w niedzielę w Sali Lustrzanej.

Fot. Piotr Michalski, Ewelina Filipek, Tomasz Kurowski

Świąteczny weekend w Stacji Muzeum