Stacja Muzeum jest organizatorem giełd modelarskich. W roku 2021 pierwszy raz organizujemy dwie giełdy ogólnomodelarskie.

Giełda jest wspaniałą okazją nie tylko do dokonania zakupów w korzystnych cenach, ale także do spotkań i rozmów z prawdziwymi pasjonatami.

Giełdy odbywają się w Sali Lustrzanej oraz na peronie Stacji Muzeum w godz. 10:00-14:00.

Zapraszamy wszystkich, nie tylko miłośników modeli kolejowych, samochodowych, czy lotniczych, ponieważ tego dnia wstęp do Stacji Muzeum wynosi tylko 7 zł. Dzieci do lat 7 mają wstęp bezpłatny.

Wystawcy proszeni są o kontakt z Działem Promocji i Marketingu Stacji Muzeum.

Dział Promocji i Marketingu
e-mail: promocja@stacjamuzeum.pl