Ciasteczka! Uwaga! Używamy ciasteczek. Korzystanie ze strony stacjamuzeum.pl oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka Prywatności

Ok, zamknij

Stacja Muzeum ze względu na posiadane zbiory jest doskonałym źródłem inspiracji dla artystów fotografików. Zabytkowe parowozy i wagony znajdujące się w naszym skansenie stanowią barwną scenografię dla osób szukających ciekawego pleneru fotograficznego. Jest to zatem idealne miejsce na oryginalną sesję ślubną, czy sesję zdjęciową do portfolio.

Oprócz ogólnodostępnych jednostek taboru, znajdujących się w skansenie, w cenie sesji zdjęciowej jest udostępnienie wnętrz następujących wagonów pasażerskich: wagonu salonowego serii Ashx 01, wagonu pasażerskiego typu BCi-29 z 1929 r. i wagonu pasażerskiego typu BCi-29 z 1930 r.

Sesje zdjęciowe należy zamawiać z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem. Przed każdą sesją zdjęciową z klientem jest podpisywana stosowna umowa.

Wnętrza i obiekty Stacji Muzeum są również wykorzystywane przez ekipy filmowe, szukające scenerii kolejowej i zabytkowych wnętrz.

Dział Ekspozycji i Wystaw Czasowych
tel. +48 22 620 04 80 wew. 107
e-mail: ewa.malitka@stacjamuzeum.pl