Ciasteczka! Uwaga! Używamy ciasteczek. Korzystanie ze strony stacjamuzeum.pl oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka Prywatności

Ok, zamknij

Koszt biletu wynosi 12 zł plus bilet wstępu do Stacji Muzeum.

 

Bilety można zakupić w przedsprzedaży online lub w dniu otwarcia w kasie Stacji Muzeum, jeśli nie zostaną wyprzedane online.

 

Czas jazdy wynosi 15 min. Istnieje możliwość przedłużenia jazdy poprzez zakup dwóch biletów (np. 10:30 i 11:00, wówczas czas jazdy wyniesie 30 min, a koszt 24 zł plus bilet wstępu do Stacji Muzeum).

 

Zapraszamy dzieci od 7 lat.

 

Symulator jest dostosowany do obsługi przez osoby niepełnosprawne ruchowo (na wózku inwalidzkim).

Symulator będzie czynny wg. harmonogramu:

6 marca
26 maja
5 i 30 czerwca
3 i 28 lipca
7 i 25 sierpnia
4 i 29 września
2 i 27 października
6 i 24 listopada
4 i 29 grudnia

oraz w następujących godzinach:

(w następujących miesiącach: marzec, listopad, grudzień)
09:00; 09:30; 10:00; 10:30; 11:00; 11:30; 12:00; 12:30; (12:45 –13:30 przerwa techniczna) 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00; 16:30.

(w następujących miesiącach: maj - październik)
10:30; 11:00; 11:30; 12:00; 12:30; (12:45 – 13:30 przerwa techniczna); 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00; 16:30; 17:00; 17:30.
Symulator lokomotywy elektrycznej EU07. Klip promocyjny.


Kasa
tel. +48 22 620 04 80 wew. 119
e-mail: kasa@stacjamuzeum.pl

Wnętrze Symulatora EU07