Ciasteczka! Uwaga! Używamy ciasteczek. Korzystanie ze strony stacjamuzeum.pl oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka Prywatności

Ok, zamknij
16.04.2020

Stacja Dzieci, to projekt dydaktyczno-kulturalny, którego uczestnikami są dzieci w wieku od 7 do14 lat. W trakcie warsztatów uczestnicy wcielają się w role pracowników rozmaitych zawodów: muzealnik, bankier, policjant, konduktor, florysta, dziennikarz, jubiler, astronauta, garncarz, itd.

Na czas zabawy uczestnicy stają się pełnoprawnymi członkami muzealnej społeczności, a tymsamym uczestnikami kultury. Do udziału w projekcie zapraszamy partnerów reprezentujących wybrane zawody. W tym roku odwiedzili nas pracownicy następujących instytucji: Urząd TransportuKolejowego, Poczta Polska, Instytut Transportu Drogowego, Straż Ochrony Kolei, Komenda Wojewódzka PSP w Warszawie, Komenda Stołeczna Policji, Straż Miejska, Koleje Mazowieckie, Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. w Broniszach, Meditrans.

Poniższa publikacja wydana została w ramach projektu STACJA DZIECI 2018, który był współfinansowany przez m.st. Warszawa.

Stacja Dzieci 2018 - Folder

Dział Naukowo - Popularyzatorski
tel. +48 22 620 04 80 wew. 106 lub 118
e-mail: edukacja@stacjamuzeum.pl

Stacja Dzieci/Plebiscyt