Ciasteczka! Uwaga! Używamy ciasteczek. Korzystanie ze strony stacjamuzeum.pl oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka Prywatności

Ok, zamknij
12.11.2021

Miło nam poinformować, że Stacja Muzeum została Partnerem Medialnym Targów Hobby w Warszawie, które odbędą się w dniach 20-21 listopada w CENTRUM EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

 

Warszawska edycja Targów HOBBY to idealne rozwiązanie na spędzenie wesołego weekendu z rodziną. Liczne strefy tematyczne pozwolą wywołać uśmiech nawet u największych smutasów, a fascynujące emocje towarzyszące pokazom i warsztatom będą rozrywką również dla dorosłych.

 

Wystawa klocków LEGO

Stowarzyszenie Zbudujmy To! zaprezentuje swoją wystawę autorskich modeli i makiet wykonanych z klocków LEGO. Na ponad 1000 m kw. ekspozycji każdy ze zwiedzających znajdzie coś dla siebie. Największymi (powierzchniowo) atrakcjami będą makiety zbudowane przez członków Stowarzyszenia Zbudujmy to!, w tym m.in.:

  • nagradzana na imprezach modelarskich gigantyczna Makieta Kolejowa, po której jeździć będą pieczołowicie wykonane repliki pociągów;
  • odświeżona, przebudowana Makieta Zbudujcowa, przedstawiająca barwne, pełne życia miasteczko i okoliczne tereny wiejskie. Pomiędzy licznymi kamieniczkami kursować będzie model tramwaju;
  • makieta Wioski Wikingów, na której spośród ośnieżonego lasu wyłaniają się zabudowania wioski, a wzburzone morze wzywa jej mieszkańców ku przygodzie;
  • zupełnie nowa makieta Arabskiej Ulicy, przedstawiająca bliskowschodnie miasto – jego gwarny bazar, przekrzykujących się straganiarzy i żyjących w dostatku kupców;
  • Makieta Brick Creek, na której zobaczyć będzie można wprawione w ruch autorskie modele Technic.

Oprócz dużych makiet Stowarzyszenie przywiezie ze sobą także mnóstwo mniejszych scenek, budowli, konstrukcji, modeli pojazdów, robotów, statków kosmicznych i potworów. Miłośnicy i pasjonaci takich uniwersów jak Star Wars, Warhammer, 1920+ lub Świat Dysku będą mogli rozpoznać wśród nich znajome kształty i twarze.

 

Samochody zdalnie sterowane

Firma ATA Świat Modeli i Zabawek, wyspecjalizowana w branży zabawek elektronicznych i profesjonalnych modeli do samodzielnego składania, na Targach HOBBY w Warszawie zaprezentuje swoje zdalnie sterowane modele RC! Zdalnie sterowane modele samochodów RC, które będzie można obserwować na torach wyścigowych, zachwycą zarówno młodszych, jak i starszych wielbicieli pojazdów! Bogata oferta modeli zdalnie sterowanych samochodów, a także innych maszyn, zachwyci każdego miłośnika modeli RC, wyścigów i sportowych aut!

 

Multimedialny Park Miniatur

Tegoroczne Targi Hobby w CENTRUM EXPO XXI w Warszawie uświetni wystawa miniaturowych budowli firmy Neodia, gdzie Iluzja, Kolor i Żywioł zabiorą odwiedzających w niesamowity świat pełen niepowtarzalnych dźwięków i animacji. Miliony kolorów i odcieni w trójwymiarze, cyfrowa iluzja, połączenie żywiołów, dżungla i wiele innych atrakcji będzie czekało na zwiedzających w Warszawie, aby dać im niezapomniane chwile! Multimedialny Park Miniatur to wystawa, która rozbudzi Twoją wyobraźnię do granic możliwości!

 

Strefa TURNADO dla małych mistrzów

TURNADO to designerskie pojazdy, które ważą zaledwie 23,5 kg, a dają mnóstwo frajdy podczas wyścigów! Idealnie umieszczony pedał gazu, silnik 24V 250W, akumulator 24V 5AH i rozpędzenie do 19 km/h pozwolą Twojemu dziecku na przeżycie niesamowitej przygody.

 

Strefa Małego Inżyniera

Interaktywne pokazy eksperymentów prowadzone w Strefie Małego Inżyniera zachwycą każdego! Pozwolą wkroczyć w pasjonujący, kolorowy, a czasem wręcz wybuchowy świat chemii i fizyki. To doskonała, pełna emocji zabawa, a także sposób na poszerzenie wiedzy.

Wiele z atrakcji przeznaczonych jest nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Uczestnicy spotkania będą mogli m.in. wkroczyć w cyfrowy świat rzeczywistości wirtualnej, skorzystać z nowoczesnej drukarki 3D czy lasera do grawerowania. Włosy na głowie uczestników zjeży nie tylko niesamowity generator van de Graaffa, ale również ekscytujące eksperymenty z ogniem i lodem.

 

Gra Go „Szaleni Samuraje”

Historia tej pasjonującej gry sięga ponad 2,5 tysiąca lat. Mimo tego, że została wynaleziona tysiące lat temu, po dziś dzień wzbudza ogromne zainteresowanie wśród młodszych i starszych. Aktualnie można w nią zagrać w każdym miejscu na świecie, a liczba graczy wynosi ponad 50 milionów!
Poznaj doskonały sposób na rozładowanie stresu i rozwijanie kreatywności, naucz się strategii, sztuki obserwacji i podejmowania decyzji, rozwiń umiejętność realizacji różnych taktyk i wyraź siebie poprzez tę grę! Może to dobry czas, by poznać nowe hobby i poszerzyć swoje horyzonty?

 

Świetna rozrywka dla każdego

Każda strefa zaoferuje szereg atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Spodziewajcie się fascynujących rozgrywek, wystaw, pokazów, animacji, warsztatów oraz turniejów na Targach HOBBY w CENTRUM EXPO XXI.

 

Bilety dostępne na https://tobilet.pl/targi-hobby-warszawa-2021.html.


257122649_651061069601707_9174017093071817119_n