21.09.2021

W ramach organizowanej przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu akcji „Weekend seniora z kulturą” Stacja Muzeum zaprasza wszystkich seniorów do odwiedzenia naszej placówki. Wejście w tych dniach będzie dla nich bezpłatne.

Dodatkowo zarówno 2 jak i 3 października o godz.11:30 seniorzy będą mogli zwiedzić placówkę wraz z naszym edukatorem, który oprowadzi gości po całym muzeum. Zwiedzanie będzie możliwe po uprzednim zgłoszeniu wysłanym drogą elektroniczną na adres mailowy: edukacja@stacjamuzeum.pl lub telefoniczne pod numerem 48 22 620 04 80 wew. 106.

Specjalne zaproszenie kierujemy do seniorów – kolejarzy, aby odwiedzając nas zabrali ze sobą swoje fotografie w mundurach kolejarskich. Dzięki temu otrzymają od nas drobne upominki.

Dział Naukowo - Popularyzatorski
tel. +48 22 620 04 80 wew. 106 lub 118