03.12.2019
3 grudnia 2019 roku – Zapraszamy na dzień otwarty dla osób z niepełnosprawnością oraz ich opiekunów

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych Stacja Muzeum organizuje bezpłatne lekcje muzealne i zwiedzanie z przewodnikiem dla osób z niepełnosprawnością oraz ich opiekunów. Oferta adresowana jest zarówno do grup, jak i osób indywidualnych. Zwiedzanie odbędzie się w salach wystawowych i skansenie. Podczas zwiedzania nasz przewodnik udostępni wnętrza wagonu salonowego, wagonu pancernego i wagonu pocztowego. Zwiedzanie wnętrz wagonów może sprawić trudność osobom na wózku inwalidzkim, dlatego wcześniej prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 22 620 04 80 wew. 106 w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Rozpoczęcie zwiedzania o godz.: 10:00 i 12:00

Dział Naukowo-Popularyzatorski