09.04.2022

Zapraszamy 09.04.2022 r. na spotkania Klubów Miłośników Kolei. Spotkania odbędę się pod hasłem „Parowóz Tr21 i historia Fabryki Lokomotyw w Chrzanowie”.

Dział Naukowo-Popularyzatorski zaprasza do udziału w zajęciach dla młodych pasjonatów pociągów i wszystkiego co związane z koleją. Spotkania organizowane są w ramach dwóch klubów:

Klub Najmłodszego Miłośnika Stacji Muzeum CIUCHCIAKI (3- 6 lat) O GODZINIE 10:00.
Klub Małego Miłośnika Stacji Muzeum PAROWOZIK (7-13 lat) O GODZINIE 11:00.

Mamy nadzieję, że będziemy się razem wspaniale bawić!

Informujemy Was o terminach spotkań i ich tematach, abyście mieli czas na przygotowanie swoich materiałów, którymi będziecie mogli podzielić się na spotkaniach. Zarezerwujcie czas w swoich kalendarzach. O godzinach zajęć będziemy Was informować na bieżąco.

Dział Naukowo-Popularyzatorski