Ciasteczka! Uwaga! Używamy ciasteczek. Korzystanie ze strony stacjamuzeum.pl oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka Prywatności

Ok, zamknij
04.06.2021 - 06.06.2021

W dniach 4-6 czerwca 2021 Stacja Muzeum oraz Grupa Modelarzy Kolejowych TT SILESIA zapraszają pasjonatów miniaturowej kolei na „V Warszawską Wystawę Makiety Kolejowej. Edycja TT”.

Wystawa odbędzie się w Sali Lustrzanej Stacji Muzeum i potrwa aż trzy dni.

Oprócz starannie dopracowanych modułów z trzema stacjami i przystankiem osobowym z ładownią, zwiedzający będą mogli podziwiać cały przekrój taboru kolejowego, głównie w barwach PKP z okresu powojennego.

W piątek 4 czerwca prezentowany będzie tabor z III epoki modelarskiej, czyli ery parowozów.

W sobotę 5 czerwca zaprezentowany zostanie już nowszy tabor, z lokomotywami spalinowymi i elektrycznymi z IV epoki, czyli lat 70 i 80.

W niedzielę 6 czerwca na makiecie zrobi się kolorowo za sprawą taboru z V epoki, czyli przełomu wieku XX i XXI.

Wydarzeniem towarzyszącym będą warsztaty modelarskie, odbywające się równolegle do wystawy makiety. Warsztaty są dodatkowo płatne 20 zł/osoby.

UWAGA! Brak miejsc na Kolejowe ABC! Dodatkową atrakcją będą darmowe zajęcia dla dzieci w ramach akcji „Kolejowe ABC”, prowadzone przez Urząd Transportu Kolejowego. Zajęcia odbędą się na peronie Stacji Muzeum w sobotę 5 czerwca o godz. 12:00. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy pod adresem mailowym: promocja@stacjamuzeum.pl.

Wystawa będzie otwarta w godz. 9:00-19:00 (4-5 czerwca) i 10:00-16:00 (6 czerwca).

Organizatorzy: Stacja Muzeum, TT Silesia

Partnerzy: Urząd Transportu Kolejowego, Roco, Fleischmann Modelleisenbahn, Noch, Auhagen, Profi Modell Thyrow i Herpa.

Plakat

Dział Promocji i Marketingu
tel. +48 22 620 04 80 wew. 112
e-mail: promocja@stacjamuzeum.pl