Nasza mobilna wystawa "Mosty Kolejowe na Wiśle" zawitała do Józefowa.
Zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie. W galerii "Wejście" możecie oglądać naszą wystawę do 31 października 2017 roku.

Więcej o samej wystawie można znaleźć tutaj

Wystawa została przygotowana przez:

Dział Ekspozycji i Wystaw Czasowych

Tekst: Beata Młynarska

Wybór zdjęć: Beata Młynarska, Hubert Bojarski

Projekt graficzny: Magdalena Gałat

Redakcja: Maria Fudała, Andrzej Wojciechowski

Promocja: Mikołaj Królikowski, Tomasz Kurowski, Natalia Czartoryska, Sławomir Majcher

Zdjęcia pochodzą ze zbiorów: Stacji Muzeum, Narodowego Archiwum Cyfrowego, Biblioteki Publicznej w Tczewie, Biblioteki Kongresu w Waszyngtonie, Narodowego Archiwum Królestwa Niderlandów w Hadze, Muzeum Warszawy oraz ze zbiorów prywatnych.
Dział Ekspozycji i Wystaw Czasowych

Tekst: Beata Młynarska