Ciasteczka! Uwaga! Używamy ciasteczek. Korzystanie ze strony stacjamuzeum.pl oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka Prywatności

Ok, zamknij
01.03.2020

Miło nam poinformować, że w naszym sklepiku ponownie można nabyć książkę „Trakcja jako atrakcja w kraju demokracji ludowej” autorstwa Pana Mariana Hanasza.

Autor, specjalista od trakcji elektrycznej z praktyką eksploatacyjną w DOKP Warszawa, projektant ciekawych rozwiązań technicznych w Biurze Elektryfikacji Kolei i Biurze Projektów Elektryfikacji Kolei, z doświadczeniem montażowym naczelnego inżyniera w Przedsiębiorstwie Kolejowych Robót Elektryfikacyjnych, przypomina postać pioniera elektryfikacji Profesora Romana Podoskiego w sto lat od rozpoczęcia nauczania o trakcji elektrycznej na Politechnice Warszawskiej (1919-2019). Pisze też o wielu zasłużonych w tej dziedzinie pracownikach PKP. Książka powinna zainteresować pracowników trakcji i energetyki kolejowej, a także wszystkich, którzy chcą poznać początki elektryfikacji kolei w Polsce i genezę współczesnych rozwiązań technicznych w tej dziedzinie.

Książka dostępna jest w cenie 130,00 zł.

W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt z naszym sklepikiem:

kasa@stacjamuzeum.pl lub tel. +48 22 620 04 80 wew. 119.

Stacja Muzeum jako jedyny punkt w Polsce jest dystrybutorem książki.


Kasa Biletowa
tel. +48 22 620 04 80 wew.119
e-mail: kasa@stacjamuzeum.pl

Trakcja Okładka