Ciasteczka! Uwaga! Używamy ciasteczek. Korzystanie ze strony stacjamuzeum.pl oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka Prywatności

Ok, zamknij
04.03.2021

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty lekcji muzealnych online, podczas których będziecie mieli okazję poznać historię kolei, dowiedzieć się jak zbudowany jest parowóz i czym różni się od innych pojazdów kolejowych. Autorskie i ciekawe zajęcia prowadzą pełni pasji oraz wiedzy edukatorzy Stacji Muzeum, którzy poprzez wykorzystanie filmów, fotografii i eksponatów muzealnych pomogą uczestnikom przenieść się w niesamowity świat kolei.

Zapraszamy na zajęcia od wtorku do piątku w godzinach 9:00-15:00. Każda lekcja trwa około 40 minut i obejmuje wykład, rozmowę z prowadzącym i prezentację materiałów przez zdalny pulpit. Lekcje prowadzimy na platformie Microsoft Teams.

Zapraszamy do zapisów drogą elektroniczną na adres: edukacja@stacjamuzeum.pl.

Tematy lekcji online:

Przedszkola:
• „Od parowozu do pendolino.”

Szkoła podstawowa klasy I – III:
• „Dlaczego pociąg jedzie?”

Szkoła podstawowa klasy IV – VIII:
• „Jak kolej zdobywała świat?”

Szkoły średnie:
• „Kolej w rewolucji przemysłowej”.

Informacje i zapisy:
Dział Naukowo – Popularyzatorski
tel. +48 22 620 04 80 wew. 106
e-mail: edukacja@stacjamuzeum.pl

Numer konta bankowego do wpłaty:
BANK PKO BP 32 1020 1026 0000 1102 0270 2629

Już niedługo kolejne tematy lekcji online. Zapraszamy do śledzenia naszej oferty edukacyjnej na stronie internetowej Stacji Muzeum oraz profilach społecznościowych.


Edukacja w Stacji Muzeum