01.08.2019
Serdecznie zachęcamy do oddania głosu na projekt STACJA DZIECI realizowany od 2017 roku w Stacji Muzeum. W pierwszym etapie Konkursu Słoneczniki 2019 nasze działania zostały nominowane w kategorii LOGIKA dla najbardziej rozwojowej inicjatywy dla dzieci w wieku 0-14.

Każdy kto choć raz miał okazję Stację Dzieci odwiedzić wie, że to wartościowa propozycja dla dzieci spędzających lato w mieście i nie tylko. Wśród osób biorących udział w zajęciach są nowi i stali bywalcy. Niektórzy nie chcą spać, bo nie mogą doczekać kolejnego poranka bogatszego o nowe emocje, doświadczenia i przyjaźnie.

Więcej o tegorocznych projekcie możecie przeczytać tutaj:

stacjamuzeum.pl/pl.stacja_dzieci_wakacyjne_warsztaty_edukacyjne_dla_dzieci.html

Oto link do głosowania: sloneczniki.czasdzieci.pl/ankieta-warszawa-2019.php

A poniżej kilka zdjęć z tegorocznych zajęć.

Dział Naukowo - Popularyzatorski
tel. +48 22 620 04 80 wew. 106 lub 118