08.03.2022

Po dwóch latach spowodowanych pandemią COVID-19 mieliśmy okazję zaprezentować swoją ofertę na Międzynarodowych Targach Turystyki i czasu wolnego we Wrocławiu. Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 4-6 marca na stadionie Tarczyński Arena we Wrocławiu.

Nasze stoisko targowe, gdzie prezentowaliśmy Stację Muzeum w Warszawie i Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie, było częścią większego stoiska Mazowsza.

Podczas trzech dni targów odbyliśmy setki rozmów i otrzymaliśmy wiele słów wsparcia w naszej muzealnej działalności.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się nasza perełka – makieta kolejowa H0, którą po raz pierwszy pokazaliśmy tutaj dwa lata temu.

Z pewnością wrócimy tu za rok!

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego