02.03.2020

W dniach 28 lutego – 1 marca we Wrocławiu, odbyły się „Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego”, na których Stacja Muzeum zaprezentowała swoją ofertę na rok 2020. Głosami Jury MT Turystyki i Czasu Wolnego, ekspozycja Województwa Mazowieckiego otrzymała nagrodę za najlepsze stoisko – dziękujęmy, że mogliśmy być jej częścią.

Centralnym punktem naszej prezentacji była makieta kolejowa zbudowana przez Jarosława Ruszkowskiego – budowniczego makiety Sochaczewskiej Kolei Dojazdowej w Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie.

Kolejna okazja do promocji będzie podczas Targów Turystycznych Na Styku Kultur 2020 w Łodzi w dniach 20-22 marca br.
Zapraszamy!

Dział Promocji i Marketingu