05.09.2021

Jak co roku we wrześniu obchodzimy Europejski Dzień Maszynisty. Z tej okazji zapraszamy członków Klubu Najmłodszego Miłośnika Stacji Muzeum „Ciuchciaki” (dzieci w wieku 3-6 lat) na spotkanie, które odbędzie się w niedzielę 5 września 2021 roku. Tego dnia odwiedzi nas Maszynista Kolei Mazowieckich. Podczas spotkania dzieci poznają specyfikę tego zawodu i będą mogły zadać nurtujące ich pytania. Po spotkaniu wszyscy razem udamy się na stację Warszawa Główna, gdzie będzie na nas czekał pociąg Kolei Mazowieckich. Dzięki uprzejmości „Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o. będziecie mogli zwiedzić kabinę maszynisty.
Spotkanie z Maszynistą rozpocznie się o godzinie 17:30 w bibliotece Stacji Muzeum. Zwiedzanie kabiny maszynisty na stacji Warszawa Główna rozpocznie się od godziny 18:15

Obowiązuje bilet wstępu do Muzeum.

Nie zapomnijcie zabrać swoich legitymacji!

Serdecznie zapraszamy!

Dział Naukowo-Popularyzatorski