Ciasteczka! Uwaga! Używamy ciasteczek. Korzystanie ze strony stacjamuzeum.pl oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka Prywatności

Ok, zamknij
15.12.2022

W podróży dłuższej czy krótszej mamy przy sobie wiele „akcesoriów podróżnych”, które możemy wykorzystać podczas drogi. W każdy czwartek dowiesz się jak ćwiczyć z akcesoriami podróżnymi podczas podróży. Co miesiąc zaproponujemy nowe akcesorium. We wrześniu będziemy ćwiczyć z poduszką.


Zajęcia odbywają się w każdy czwartek od 8 września do 22 grudnia 2022 r. o godz. 10:00 w Sali Lustrzanej. WSTĘP WOLNY.


Gimnastyka prozdrowotna z akcesoriami podróżnymi jest organizowana we współpracy z Europejskim Stowarzyszeniem Promocji Aktywności Ruchowej 50+.


O projekcie

„Akademia Seniora” to projekt organizowany przez Stację Muzeum. Jego głównym celem jest wspomaganie kształcenia dorosłych przez udział w różnego rodzaju aktywnościach. Organizując wspólne wycieczki i spotkania przeciwdziałamy samotności i aktywizujemy społecznie osoby starsze. Dzielimy się pasją, umiejętnościami i wiedzą z różnych dziedzin nauki, ze szczególnym uwzględnieniem historii kolejnictwa.


Dla kogo

Uczestnikiem „Akademii Seniora” może zostać każda osoba, która ukończyła 50 rok życia. Członkowie Akademii biorą udział w zajęciach na własną odpowiedzialność, mając na uwadze swój stan zdrowia i predyspozycje psychofizyczne. Uczestników zajęć obowiązuje przestrzeganie norm i zasad kultury osobistej, wzajemna życzliwość i tolerancja, w tym punktualne przybywanie na zajęcia.


Czego możesz się spodziewać

1. Wykłady specjalistów z różnych dziedzin nauki mające na celu poszerzenie wiedzy i zainteresowań słuchaczy, ze szczególnym uwzględnieniem myśli technicznej i historii cywilizacji.
2. Zajęcia warsztatowe.
3. Praktyczne zajęcia z zakresu kultury fizycznej.
4. Wycieczki turystyczne i krajoznawcze.
5. Wspólne wyjścia kulturalne.
6. Inne formy zajęć.

 

 Osoby uczestniczące w gimnastyce proszone są o wzięcie ze sobą maty do ćwiczeń.


Dział Naukowo-Popularyzatorski
+48 22 620 04 80 wew. 106 lub 118
edukacja@stacjamuzeum.pl