16.01.2023

Stacja Muzeum, Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Wiedzy w Bolesławcu oraz Towarzystwo Przyjaciół Lwowa i Kresów Południowo Wschodnich o/Bolesławiec zapraszają na spotkanie autorskie z Dominiką Leszczyńską – autorką książki pt. „Kolejarze z Wileńszczyzny”. Rozmowę z autorką poprowadzi Michał Fludziński – historyk i pasjonat kolei. Spotkanie promować będzie książkę oraz towarzyszący jej katalog „Portret zbiorowy kolejarza kresowego”, które będzie można kupić w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Wiedzy w Bolesławcu.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa pt. „Kolejarze z Wileńszczyzny – zapomniani bohaterowie”.

Początek o godz. 11:00.

"Kolejarze z Wileńszczyzny" w Bolesławcu