23.02.2020
Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie makiety H0, przedstawiającej „Sochaczewską Kolej Dojazdową”, a także na przejazd po wąskim torze. Ruszamy 23 lutego o godzinie 11:00.
Na zwiedzających tego dnia będą czekały:
premiera kompletnej makiety w skali H0,
przejazd na trasie Sochaczew Wąskotorowy - Tułowice - Sochaczew Wąskotorowy,
ognisko z poczęstunkiem.
Planowany powrót na godz. 15:00.
Wszystko to w ramach biletu na przejazd pociągiem RETRO
UWAGA! Ze względu na warunki atmosferyczne przejazd pociągiem może być odwołany. Przejazd tego dnia będzie obsługiwany przez lokomotywę spalinową Lxd2-342.
Bilety dla dzieci do 7 roku życia są bezpłatne (bez miejscówki) i wydawane będą na miejscu.
Bilety dla dzieci powyżej 7 lat, młodzieży szkolnej i dorosłych - 23 PLN.
Osoby chcące przyjść na samą makietę mogą zakupić bilet wstępu online bądź w kasie muzeum.
Istnieje możliwość przewiezienia psa za darmo - bilet dla zwierzęcia nie jest wymagany (obowiązkowa aktualna książeczka szczepień, kaganiec i smycz).

Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie
e-mail: rezerwacja@stacjamuzeum.pl