UWAGA! WYDARZENIE ZOSTAJE ODWOŁANE!

Stacja Muzeum w Warszawie oraz Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie zapraszają na wiosenną edycję akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną.
W dniach od 20 do 22 marca 2020 r. normalny bilet wstępu do Stacji Muzeum w Warszawie oraz do Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie będzie można zakupić z 50 % zniżką, czyli w cenie 6 zł.

Akcja Polskiej Organizacji Turystycznej ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza sezonem wakacyjnym.
Więcej o akcji na stronie www.polskazobaczwiecej.pl