26.03.2022

Zapraszamy 26.03.2022 r. na spotkania Klubów Miłośników Kolei. Spotkania odbędę się pod hasłem „Wiosna w Skansenie Lokomotyw”.

Dział Naukowo-Popularyzatorski zaprasza do udziału w zajęciach dla młodych pasjonatów pociągów i wszystkiego co związane z koleją. Spotkania organizowane są w ramach dwóch klubów:

Klub Najmłodszego Miłośnika Stacji Muzeum CIUCHCIAKI (3- 6 lat) – godzina 10:00
Klub Małego Miłośnika Stacji Muzeum PAROWOZIK (7-13 lat) – godzina 12:00

Na zajęcia obowiązują zapisy do dnia 25 marca (piątek) do godz.12:00 oraz bilet wstępu do Stacji Muzeum. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń Zabierzcie ze sobą swoje legitymacje.

Mamy nadzieję, że będziemy się razem wspaniale bawić!

Informujemy Was o terminach spotkań i ich tematach, abyście mieli czas na przygotowanie swoich materiałów, którymi będziecie mogli podzielić się na spotkaniach. Zarezerwujcie czas w swoich kalendarzach.

Dział Naukowo-Popularyzatorski