10.02.2020 - 23.02.2020

W trakcie warsztatów edukacyjnych organizowanych przez Stację Muzeum uczestnicy poznają historię kolei, a szczególnie wydarzenia dotyczące polskich pociągów pancernych. Uczestnicy dowiedzą się jak powstała i rozwijała się kolej oraz kto i kiedy pierwszy raz wpadł na pomysł opancerzenia pociągów. Omówione zostanie ich wykorzystanie w burzliwej historii państwa polskiego. Podczas warsztatów uczestnicy będą tworzyć odznaki członka załogi wybranego pociągu pancernego!

Zajęcia skierowane są dla grup jak i dla dzieci w wieku szkolnym, które przyjdą z opiekunami.

Dział Naukowo-Popularyzatorski