19.10.2019

Zapraszamy w najbliższą sobotę 19.10.2019 na godz. 13:00 na wernisaż wystawy pt. „Pociągi pancerne w służbie Rzeczpospolitej”.

Będzie to pierwsza tego typu wystawa w Stacji Muzeum. Wystawa w pełni scenograficzna, pozwalająca wczuć się zwiedzającym w klimat wydarzeń historycznych. Podróżując od początków Pancernych Pociągów, aż do ich ostatnich akcji w Polskim Wojsku, będzie można poznać nieznane dotąd fakty ze służby tych „fortec na torach”.

Zwiedzający zostaną poprowadzeni przez labirynt polskiej historii w sposób niezwykły, wręcz namacalnie oddający wrażenia ze służby polskich żołnierzy w trudnych warunkach służby na przestrzeni lat.

Dział Ekspozycji i Wystaw Czasowych
tel. +48 22 620 04 80 wew. 121 lub 107