Ciasteczka! Uwaga! Używamy ciasteczek. Korzystanie ze strony stacjamuzeum.pl oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka Prywatności

Ok, zamknij
14.12.2021

Będzie to już kolejna wizyta zaprzyjaźnionego Teatru Podaj Dalej w Stacji Muzeum. Tym razem artyści pokażą spektakl pt. „Wigilia po polsku”.

 

Akcja sztuki rozgrywa się we współczesnej rodzinie, która od lat nie obchodzi Świąt Bożego Narodzenia. Cała historia ma swój początek, gdy pojawia się Anioł, który w imieniu nic nie wiedzących o tym bohaterów, zaprasza gości na Wigilię, czym na nowo budzi dziecięce pragnienia oraz ducha Świąt Bożego Narodzenia. Sama decyzja o zorganizowaniu Wigilii nie wystarcza. Nie wiadomo czemu dzieje, się tak, że im bardziej się staramy, tym gorzej wychodzi i tym więcej rzeczy się nie udaje. Co może się wydarzyć w jedno popołudnie? Czy możliwe są przygotowania do świąt bez kłótni? Ile osób może przewinąć się przez małe mieszkanie w ciągu jednej Wigilii? Czy możliwy jest szczęśliwy finał?

 

Termin: 14 grudnia, godz. 19:30

 

Miejsce: Stacja Muzeum (Sala Lustrzana)

 

Bilety: 20 PLN do nabycia TUTAJ lub w dniu spektaklu od godz. 18:00 w kasie Stacji Muzeum (tylko gotówka).

Plakat