12.04.2021

Ogłaszamy wyniki konkursu modelarskiego pt. „Najpiękniejszy model kartonowy”. Konkurs został zorganizowany i przeprowadzony we współpracy z Kartonową Koleją i miał formę on-line. Od 1 lutego do 31 marca 2021 dzieci w wieku od 5 do 12 roku życia mogły przesyłać nam zdjęcia sklejonych przez siebie papierowych pociągów.

Jury konkursowe wyłoniło następujących zwycięzców:
I miejsce – Michał Wargocki
II miejsce – Alicja Nowakowska
III miejsce – Franciszek Więckowski

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Skontaktujemy się z Wami w sprawie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w naszym konkursie i życzymy powodzenia w kolejnych.

Mamy nadzieję, że wykonanie modeli na konkurs było wspaniałą okazją do zabawy i miłego spędzenia czasu wolnego.

Dział Naukowo-Popularyzatorski
tel. +48 22 620 04 80 wew. 106 lub 118